
Brain We Are CZ
Víme, že nic nevíme, ale pokaždé se snažíme vědět o trochu víc. Skáčem do poznatků o mozku a vědomí, nakopáváme svůj potenciál a sdílíme to se světem. Proč optimalizovat naší mysl pro dobu v které žijeme? Jakým způsobem je to možné? Naše cesta k něčemu co milujeme. Propojujeme neurovědy, filosofii a psychologii, věci na které jsme přišli nebo se někde dozvěděli. Podcast vám přináší Vojtěch Hlaváček a Jiří Kryštof Jarmar
657
před 6 dny
1.93
33:20:42

136: Q&A - Doplňky na uklidnění, Vyhoření, Jak nabrat svalovou hmotu? Jak jsme se poznali? Co nám dělá radost? Jak poznat sám sebe?
Vánoční speciál bez Vánoc je tady! Jíte úlek od špičky, nebo od piškotu? Q&A, kdy Vy se ptáte a my odpovídáme. Na všechno. Od našich partnerských vztahů, přes vyhoření a doplňky, až po pravidelné návyky. Co nám dělá v životě radost? Proč je konzistence základní kámen všeho? Pohádali jsme se někdy? Jak přistupujeme k pohybu? Vyhořeli jsme někdy? A jíme úlek od špičky nebo od piškotu? Přejeme příjemný poslech. Minutáž: 05:00 Jaká by měla být naše potenicální partnerka? 13:30 Setkali jsme se syndromem vyhoření? 22:00 Kolik vážíme a pohádali jsme se někdy? 28:00 Jak jsme se poznali? 34:00 Co nám dělá v životě radost od drobností, po ty věci velké 38:00 Kolektivní inteligence 41:00 Co bychom doporučili za doplňky stravy při noční, nebo 24h směně 44:30 Proč vzdělaný a inteligentní člověk se může chovat jako primitiv v různých životních situacích? 48:00 Imposter vs. Sebevědomí 50:00 Doplňky stravy na nervy 51:00 Jak poznat sám sebe? 58:30 Jak jsme vybudovali svaly?
Tue, 28 Dec 2021 03:00:00 GMT